1.divízia dorastencov

 

Sezóna 2017-2018

 

1.       Divízia dorastenci 2017/18

Účastníci : Or. Lesná, Žilina, Medokýš, Hrboltová, Valča.

Hrací systém a postupy : Družstvá hrajú systémom dvakrát každý s každým na 10 zápasov 

podľa čl. 6.1.4.

Postupy        : Víťazné družstvo postupuje do kvalifikácie s krajom BB. 

Vyžrebovanie:

1.       kolo : 5.11.2017 o 10,00               

Or. Lesná – Medokýš

Hrboltová – Žilina

          O 15,00

Or. Lesná – Žilina

Hrboltová – Medokýš

 

2.       kolo : 10.12.2017 o 10,00

Valča – Žilina

Medokýš – Or. Lesná

           O 15,00

Valča – Or. Lesná

Medokýš – Žilina

 

3.       kolo : 11.2.2018 o 10,00

Medokýš – Hrboltová

Or. Lesná – Valča

          O 15,00

Medokýš – Valča

Or. Lesná – Hrboltová

 

4.       kolo : 4.3.2018 o 10,00

Žilina – Hrboltová

Valča – Medokýš

        O 15,00

Žilina – Medokýš

Valča – Hrboltová

 

5.       kolo: 28.4.2018 o 10,00

Žilina – Or. Lesná

Hrboltová – Valča

         O 15,00

Žilina – Valča

Hrboltová – Or. Lesná

           

 

Sezóna 2016-2017

Účastníci : 

Oravská Lesná, Medokýš Martin, Žilina, Hrboltová.

Hrací systém : Družstvá hrajú systémom dvakrát každý s každým na 10 zápasov 

podľa čl. 6.1.4.

Postupy        : Víťazné družstvo postupuje do kvalifikácie s krajom BB. 

 

Vyžrebovanie: 

 

16.10.2016 : 1. kolo :10,00    Oravská Lesná - Hrboltová

                               10,00    Medokýš     - Žilina

 

13.11.        : 2. kolo :  10,00   Hrboltová  -  Martin

                                 10,00   Or. Lesná - Žilina

 

                                 15,00   Hrboltová - Žilina

                                 15,00   Or.Lesná - Martin

 

19.2.2017 :   3. kolo  : 10,00   Hrboltová - Or. Lesná

                                 10,00   Žilina   - Martin

 

12.3.             4. kolo:   10,00  Martin  - Hrboltová

                                   10,00  Žilina - Or. Lesná

                                  15,00  Martin - Or. Lesná

                                  15,00  Žilina   - Hrboltová