1.divízia ml.žiakov

 

Sezóna 2016-2017

 

Účastníci : 

Tvrdošín, Valča, Ružomberok, Čadca, Vrútky, Radoľa

 Hrací systém: Platia všetky náležitosti tak, ako v 1.divízii starších žiakov.

       Ak sa jedného turnaja zúčastní 23 hráčov a menej, potom:

  • hráči budú  rozdelení do štyroch skupín
  • nasadených bude len osem hráčov
  • pavúky pre 2. stupeň turnajových kôl:  

Varianta: A-turnaj: A1, B2, C2, D1, C1, D2, A2, B1.

           B-turnaj: A3, B4, C4, D3, C3, D4, A4, B3.

Hráčov umiestnených na piatych miestach prípadne šiestych v skupinách postupne zaradiť do predkôl B-turnaja nasledovne:

         B4-D5, C4-A5, D3-B6, C3-D6, D4-B5, A4-C5,B3-C6.

Postupy:

Prvé dve družstvá postupujú do kvalifikácie s krajom BB o dve postupové miesta na M-SR. Družstvo na 8.mieste zostupuje do 2.divízie, ak je v tom roku otvorená

 

      Vyžrebovanie : Podľa športového kalendára, začiatok vždy o 10.00 hod.

 

 

 

Sezóna 2015-2016

     Účastníci :

Tvrdošín,  Čadca B,  4. Čadca A , Oravská Lesná,  Vrútky,  Medokýš Martin.

  Hrací systém: Platia všetky náležitosti tak, ako v 1.divízii starších žiakov.

       Ak sa jedného turnaja zúčastní 23 hráčov a menej, potom:

  • hráči budú  rozdelení do štyroch skupín
  • nasadených bude len osem hráčov
  • pavúky pre 2. stupeň turnajových kôl:  

Varianta: A-turnaj: A1, B2, C2, D1, C1, D2, A2, B1.

           B-turnaj: A3, B4, C4, D3, C3, D4, A4, B3.

Hráčov umiestnených na piatych miestach prípadne šiestych v skupinách postupne zaradiť do predkôl B-turnaja nasledovne:

         B4-D5, C4-A5, D3-B6, C3-D6, D4-B5, A4-C5,B3-C6.

Postupy:

Prvé dve družstvá postupujú do kvalifikácie s krajom BB o dve postupové miesta na M-SR. Družstvo na 8.mieste zostupuje do 2.divízie, ak je v tom roku otvorená

 

      Vyžrebovanie : Podľa športového kalendára, začiatok vždy o 10.00 hod.

 

 

 

Sezóna 2014-2015

     Účastníci :

1. Tvrdošín, 2. Ružomberok, 3. SPST Dolný Kubín, 4. Čadca, 5. Radoľa, 6. Oravská Lesná, 7. Vrútky.

  Hrací systém: Platia všetky náležitosti tak, ako v 1.divízii starších žiakov.

       Ak sa jedného turnaja zúčastní 23 hráčov a menej, potom:

  • hráči budú  rozdelení do štyroch skupín
  • nasadených bude len osem hráčov
  • pavúky pre 2. stupeň turnajových kôl:  

Varianta: A-turnaj: A1, B2, C2, D1, C1, D2, A2, B1.

           B-turnaj: A3, B4, C4, D3, C3, D4, A4, B3.

Hráčov umiestnených na piatych miestach prípadne šiestych v skupinách postupne zaradiť do predkôl B-turnaja nasledovne:

         B4-D5, C4-A5, D3-B6, C3-D6, D4-B5, A4-C5,B3-C6.

Postupy:

Prvé dve družstvá postupujú do kvalifikácie s krajom BB o dve postupové miesta na M-SR. Družstvo na 8.mieste zostupuje do 2.divízie, ak je v tom roku otvorená

 

      Vyžrebovanie : Podľa športového kalendára, začiatok vždy o 10.00 hod.

 

 

 

 

Sezóna 2013-2014

     Účastníci :

      Oravan Námestovo,  MSK Čadca,  MSTK  Tvrdošín, MSTK Martin,  ŠKST Ružomberok,  Lokom.Vrútky, Kys.N.Mesto,  Radoľa

 

        Hrací systém: Platia všetky náležitosti tak, ako v 1.divízii starších žiakov.

       Ak sa jedného turnaja zúčastní 23 hráčov a menej, potom:

  • hráči budú  rozdelení do štyroch skupín
  • nasadených bude len osem hráčov
  • pavúky pre 2. stupeň turnajových kôl:  

Varianta: A-turnaj: A1, B2, C2, D1, C1, D2, A2, B1.

           B-turnaj: A3, B4, C4, D3, C3, D4, A4, B3.

Hráčov umiestnených na piatych miestach prípadne šiestych v skupinách postupne zaradiť do predkôl B-turnaja nasledovne:

         B4-D5, C4-A5, D3-B6, C3-D6, D4-B5, A4-C5,B3-C6.

Postupy:

Prvé dve družstvá postupujú do kvalifikácie s krajom BB o dve postupové miesta na M-SR. Družstvo na 8.mieste zostupuje do 2.divízie, ak je v tom roku otvorená

 

      Vyžrebovanie : Podľa športového kalendára, začiatok vždy o 10.00 hod.

 

 

 

 

 

Sezóna 2011-2012

 

 

 

 

Výsledky 1.turnaja 16.10.2011  vo Vrútkach

Výsledky 2.turnaja 20.11.2011 v Ružomberku

Výsledky 3.turnaja 29.1.2012 v Námestove

Výsledky 4.turnaja 25.3.2012 v Čadci

 

 

        Účastníci :

1.Námestovo, 2.Tvrdošín, 3.Ružomberok, 4.Čadca, 5. MSTK Martin, 6.Vrútky, 7. Oravská Lesná, 8.SPST Dolný Kubín

 

        Hrací systém: Platia všetky náležitosti tak, ako v 1.divízii starších žiakov.

       Ak sa jedného turnaja zúčastní 23 hráčov a menej, potom:

  • hráči budú  rozdelení do štyroch skupín
  • nasadených bude len osem hráčov
  • pavúky pre 2. stupeň turnajových kôl:  

Varianta: A-turnaj: A1, B2, C2, D1, C1, D2, A2, B1.

           B-turnaj: A3, B4, C4, D3, C3, D4, A4, B3.

Hráčov umiestnených na piatych miestach prípadne šiestych v skupinách postupne zaradiť do predkôl B-turnaja nasledovne:

         B4-D5, C4-A5, D3-B6, C3-D6, D4-B5, A4-C5,B3-C6.

Postupy:

Prvé dve družstvá postupujú do kvalifikácie s krajom BB o dve postupové miesta na M-SR. Družstvo na 8.mieste zostupuje do 2.divízie, ak je v tom roku otvorená

 

 

      Vyžrebovanie : Podľa športového kalendára, začiatok vždy o 10.00 hod.

 

 

 

 

Sezóna 2012-2013

Výsledky 1.turnaja Vrútky 28.10.2012

Výsledky 2.turnaja 16.12.2012 v Ružomberku

Výsledky 3.turnaja 17.2.2013 v Martine.

3.turnaj - podklady

4.turnaj 17.3.2013 v Čadci

4.turnaj podklady

 

 

 

        Účastníci :

      MSTK  Tvrdošín, ŠKST Ružomberok, Oravan Námestovo, MSK Čadca, MSTK Martin, Lokom.Vrútky, SPST Dolný Kubín, Medokýš Martin

 

        Hrací systém: Platia všetky náležitosti tak, ako v 1.divízii starších žiakov.

       Ak sa jedného turnaja zúčastní 23 hráčov a menej, potom:

  • hráči budú  rozdelení do štyroch skupín
  • nasadených bude len osem hráčov
  • pavúky pre 2. stupeň turnajových kôl:  

Varianta: A-turnaj: A1, B2, C2, D1, C1, D2, A2, B1.

           B-turnaj: A3, B4, C4, D3, C3, D4, A4, B3.

Hráčov umiestnených na piatych miestach prípadne šiestych v skupinách postupne zaradiť do predkôl B-turnaja nasledovne:

         B4-D5, C4-A5, D3-B6, C3-D6, D4-B5, A4-C5,B3-C6.

Postupy:

Prvé dve družstvá postupujú do kvalifikácie s krajom BB o dve postupové miesta na M-SR. Družstvo na 8.mieste zostupuje do 2.divízie, ak je v tom roku otvorená

 

      Vyžrebovanie : Podľa športového kalendára, začiatok vždy o 10.00 hod.

 

 

 

 

 

Sezóna 2011-2012

 

 

 

 

Výsledky 1.turnaja 16.10.2011  vo Vrútkach

Výsledky 2.turnaja 20.11.2011 v Ružomberku

Výsledky 3.turnaja 29.1.2012 v Námestove

Výsledky 4.turnaja 25.3.2012 v Čadci

 

 

        Účastníci :

1.Námestovo, 2.Tvrdošín, 3.Ružomberok, 4.Čadca, 5. MSTK Martin, 6.Vrútky, 7. Oravská Lesná, 8.SPST Dolný Kubín

 

        Hrací systém: Platia všetky náležitosti tak, ako v 1.divízii starších žiakov.

       Ak sa jedného turnaja zúčastní 23 hráčov a menej, potom:

  • hráči budú  rozdelení do štyroch skupín
  • nasadených bude len osem hráčov
  • pavúky pre 2. stupeň turnajových kôl:  

Varianta: A-turnaj: A1, B2, C2, D1, C1, D2, A2, B1.

           B-turnaj: A3, B4, C4, D3, C3, D4, A4, B3.

Hráčov umiestnených na piatych miestach prípadne šiestych v skupinách postupne zaradiť do predkôl B-turnaja nasledovne:

         B4-D5, C4-A5, D3-B6, C3-D6, D4-B5, A4-C5,B3-C6.

Postupy:

Prvé dve družstvá postupujú do kvalifikácie s krajom BB o dve postupové miesta na M-SR. Družstvo na 8.mieste zostupuje do 2.divízie, ak je v tom roku otvorená

 

      Vyžrebovanie : Podľa športového kalendára, začiatok vždy o 10.00 hod.