Športový kalendár

 

KSTZ ZA   športový kalendár 2017/18

15.9.     SPM NŽ     Moravský Svätý Ján, Majcichov

29.9.     4. liga  muži  1. kolo

6.10.     4. liga muži 2. kolo

7.10.     SPM SŽ  Čadca, Ružomberok

              2. liga muži 1. kolo dvojičiek

              3. liga muži 1. kolo dvojičiek

13.10.   4. liga muži 3. kolo

20.10.   4. liga muži 4. kolo

21.10.   2. liga muži 1. dvojkolo

              3. liga muži 1. dvojkolo

22.10.   1. Divízia starší žiaci – Oravská Lesná 1. turnaj

27.10.   4. liga muži 5. kolo

29.10.   1. Divízia mladší žiaci   Čadca 1. turnaj

              1. Divízia mladšie žiačky Čadca 1. turnaj

3.11.     4. liga muži 6. kolo

4.11.     2. liga muži 2. dvojkolo

              3. liga muži 2. dvojkolo

5.11.     1. Divízia najmladší žiaci   Čadca 1. turnaj

               1. Divízia dorastenci  1. kolo

10.11.   4. liga muži 7. kolo

11.11.   SPM NŽ  Vrútky, Humenné

              2. liga muži 3. dvojkolo

              3. liga muži 3. dvojkolo

12.11.   1. Divízia starší  žiaci  Vrútky 2. turnaj  nový termín turnaja 17.12.2017 o 10:00 hod

                1. Divízia staršie žiačky   Ružomberok 1. turnaj

17.11.   4. liga muži 8. kolo

19.11.   1. Divízia mladší žiaci    Vrútky  2. turnaj

              1. Divízia mladšie žiačky    Vrútky  2. turnaj

24.11.   4. liga muži 9. kolo

25.11.   SPM SŽ  Valaliky

              2. liga muži 4. dvojkolo

              3. liga muži 4. dvojkolo

26.11.   SPM 21   Valaliky

1.12.     4. liga muži 10. kolo

2.12.     2. liga muži 5. dvojkolo

              3. liga muži 5. dvojkolo

3.12.     SPM MŽ   Bratislava

8.l2.       4. liga muži 11. kolo

10.12.    1. Divízia dorastenci  2. kolo

16.12.    SPM D  Valaliky

17.12.2017 o 10:00 hod  1.DIV.STARšíCH žIAKOV VRÚTKY  2 . turnaj

 

VESELÉ   VIANOCE    A     ŠŤASTNÝ    NOVÝ   ROK   !

 

12.1.      4. liga muži 12. kolo

14.1.      SPM D   Malacky

               MK jednotlivcov NŽ Čadca

19.1.      4. liga muži 13. kolo

20.1.      SPM SŽ   Malacky

               2. liga muži 2. kolo dvojičiek

               3. liga muži 2. kolo dvojičiek

26.1.      4. liga muži 14. kolo

28.1.      SPM MŽ    Lok. Košice

2.2.        4. liga muži 15. kolo

3.2.        SPM 21    Ružomberok

              MK jednotlivcov MŽ     Čadca

4.2.        2. liga muži 6. dvojkolo

               3. liga muži 6. dvojkolo

9.2.        4. liga muži  16. kolo

11.2.      1. Divízia najmladší žiaci   Vrútky   2. turnaj

               1. Divízia dorastenci  3. kolo

16.2.      4. liga muži  17. kolo

17.2.      SPM NŽ     Valaliky

               2. liga muži 7. dvojkolo

               3. liga muži 7. dvojkolo

18.2.     1. Divízia mladší žiaci   K. N. Mesto 3. turnaj

              1. Divízia mladšie žiačky Medokýš  3. turnaj

23.2.     4. liga muži 18. kolo

25.2.     1. Divízia starší žiaci   Ružomberok 3. turnaj

              1. Divízia staršie žiačky   Valča    2. turnaj

2.3.       4. liga muži 19. kolo

3.3.       2. liga muži 8. dvojkolo

              3. liga muži 8. dvojkolo

2.-4.3.   M-SR  mužov a žien

4.3.       1. Divízia dorastenci  4. kolo

9.3.       4. liga muži 20. kolo

10.3.     SPM SŽ    Lok. Košice

              2. liga muži 9. dvojkolo

              3. liga muži 9. dvojkolo

 

11.3.    MK jednotlivcov D    Ružomberok

16.3.     4. liga muži 21. kolo

18.3.     1. Divízia mladší žiaci   Tvrdošín   4. turnaj

              1. Divízia mladšie žiačky  Ružomberok   4. turnaj

23.3.     4. liga muži 22. kolo

24.3.     SPM NŽ   Pezinok, Moravský Svätý Ján

              2. liga muži 10. dvojkolo

              3. liga muži 10. dvojkolo

25.3.     1. Divízia starší žiaci   Čadca  4. turnaj

              1. Divízia staršie žiačky   Vrútky   3. turnaj

8.4.        1. Divízia najmladší žiaci  K. N. Mesto   3. Turnaj

               MK jednotlivcov SŽ    Vrútky

14.4.     SPM D  Čadca, Ružomberok

15.4.     Baráž o záchranu 1. liga muži

              Kvalifikácia družstiev st. žiactva medzi BB a ZA o postup na M-SR

21.4.     SPM MŽ  Žiar, Považská Bystrica

22.4.     Baráž o 2. ligu

              Kvalifikácia družstiev ml. žiactva medzi BB a ZA o postup na M-SR

28.4.     Baráž o 3. ligu

              1. Divízia dorastenci  5. kolo

1.5.       M-SR družstiev st. žiactva

5.5.       Baráž o 4. ligu Východ aj Západ

5.-6.5.  M-SR jednotlivcov SŽ

8.5.       M-SR družstiev ml. žiactva

12-13.5. M-SR jednotlivcov D

26.5.     Kvalifikácia družstiev dorastu medzi BB a ZA o postup do kval. do Extraligy

2-3.6.   M-SR jednotlivcov MŽ

10.6.     Kvalifikácia družstiev dorastu o postup do Extraligy

 

16.-17.6.  M-SR jednotlivcov NŽ  

------------------------------------------------------------------------------------------------

Športový   kalendár 2016-2017      

 

17.9.     SPM NŽ     Valaliky

18.9.     Krajská konferencia     Ružomberok

23.9.     4. liga Západ muži  1. Kolo

24.9.     SPM  MŽ    Košice

30.9.     4. liga muži Západ 2. kolo, Východ 1.kolo

1.10.     2. liga muži 1.kolo dvojičiek, 3. liga muži 1. kolo dvojičiek

7.10.     4. liga muži Západ 3. kolo, Východ 2. kolo

8.10.      SPM dorast    Valaliky

9.10.      3. liga muži – 1.dvojkolo

14.10.   4. liga muži Západ  4. kolo, Východ 3. kolo

15.10.    2. liga muži – 1. dvojkolo

16.10.    1. Divízia dorastenci – 1. kolo

21.10.   4. liga muži Západ  5. kolo, Východ 4. kolo

22.10.    3. liga muži – 2. dvojkolo

23.10.    1. Divízia starší žiaci – 1. kolo – Oravská Lesná

28.10.    4. liga muži Západ  6. kolo, Východ 5. kolo

29.-31.10.   Slovak Junior Cadet Open

30.10.     1. Divízia mladší žiaci – 1. kolo - Čadca

4.11.      4. liga muži Západ 7. kolo, Východ 6. kolo

5.11.       2. liga muži – 2.dvojkolo

                3. liga muži – 3. dvojkolo

                SPM NŽ    Malacky

11.11.    4. liga muži Západ 8. kolo, Východ 7. kolo

12.11.     2. liga muži – 3.dvojkolo

13.11.     1. Divízia dorastenci – 2. kolo

18.11.     4. liga muži Západ 9. kolo, Východ 8. kolo

19.11.      SPM SŽ    Valaliky

20.11.      SPM 21    Valaliky

                 1. Divízia namladší žiaci – 1. kolo – Kysucké Nové Mesto

25.11.     4. liga muži Západ 10.kolo, Východ 9. kolo

26.11.      2. liga muži – 4.dvojkolo

2.12.        4. liga muži Západ 11. kolo, Východ 10.kolo

3.12.         SPM dorast   Malacky

4.12.        3. liga muži – 4. dvojkolo

                 1. Divízia mladší žiaci – 2. kolo - Ružomberok

9.12.        4. liga muži Západ  12. kolo, Východ 11. kolo

10.12.      2. liga muži – 5.dvojkolo

11.12.      1. Divízia starší žiaci – 2. kolo - Ružomberok

16.12.      4. liga muži Západ 13.kolo

17.12.      3. liga muži – 5. dvojkolo

                 SPM MŽ  Bratislava

 

 

VESELÉ   VIANOCE    A     ŠŤASTNÝ    NOVÝ   ROK   !

 

 

13.1.        4. liga muži Západ 14.kolo, Východ 12.kolo

14.1.        2. liga muži – 2. kolo dvojičiek

                 3. liga muži  - 2. kolo dvojičiek

15.1.         SPM dorast    Čadca, Moravský Svätý Ján

20.1.        4. liga muži Západ 15.kolo, Východ 13.kolo

21.1.         SPM SŽ  Lok. Košice

22.1.        1. Divízia starší žiaci – 3. kolo – Medokýš Martin

27.1.        4. liga muži Západ 16.kolo, Východ 14.kolo

28.1.        2. liga muži – 6. Dvojkolo

29.1.        1. Divízia najmladší žiaci – 2. kolo - Vrútky

3.2.           4. liga muži Západ 17.kolo, Východ 15.kolo

4.2.           MK – jednotlivcov mužov – Ružomberok

5.2.           1. Divízia mladší žiaci – 3. kolo - Vrútky

10.2.         4. liga muži Západ 18.kolo, Východ 16. kolo

11.2.        3. liga muži – 6. dvojkolo

                 SPM NŽ  Vrútky, Majcichov

12.2.        1. Divízia starší žiaci – 4. kolo - Čadca

17.2.        4. liga muži západ 19.kolo, Východ 17. kolo

18.2.        2. liga muži – 7. dvojkolo

19.2.        SPM MŽ    Čadca, Považská Bystrica

                 1. Divízia dorastenci – 3. kolo

24.2.        4. liga muži Západ 20.kolo, Východ 18.kolo

26.2.        SPM 21   Bratislava

                 1. divízia najmladší žiaci – 3. kolo - Čadca

3.3.          4. liga muži Západ 21.kolo, Východ 19.kolo

4.3.          3. liga muži – 7. dvojkolo

5.3.          2. liga muži – 8. dvojkolo

3.-5.3.      M-SR jednotlivcov mužov a žien

5.3.          MK jednotlivcov mladšieho žiactva - Ružomberok

10.3.        4. liga muži Západ 22. kolo, Východ 20.kolo

11.3.        3. liga muži – 8. dvojkolo

12.3.        1. Divízia dorastenci – 4. kolo

17.3.        4. liga muži Západ 23.kolo, Východ 21. kolo

18.3.        2. liga muži – 9. dvojkolo

19.3.         MK jednotlivcov staršieho žiactva – Medokýš Martin

24.3.         4. liga muži Západ 24. kolo, Východ 22.kolo

25.3.         SPM dorast  Stará Ľubovňa, Svidník

26.3.         3. liga muži – 9. dvojkolo

                  1. Divízia mladší žiaci – 4. kolo - Čadca

31.3.         4. liga muži Západ – 25. kolo

1.4.           SPM SŽ      Vrútky, Pezinok

2.4.           SPM 21       Bratislava

                 MK jednotlivcov najmladšieho žiactva - Vrútky

8.4.           2. liga muži – 10. dvojkolo

9.4.           Kvalifikácia družstiev ml. žiactva medzi krajmi BB a ZA

21.4.         4. liga muži Západ – 26. kolo

22.4.         3. liga muži – 10. Dvojkolo

                  SPM MŽ   Považská Bystrica, Žiar

                  Baráž o 1. Ligu

23.4.         Kvalifikácia družstiev st. žiactva medzi krajmi BB a ZA

29.4.         SPM NŽ    Humenné, Moravský Svätý Ján

                  MK jednotlivcov dorastu - Námestovo

30.4.         M-SR družstiev st. žiactva

                  Baráž o 2. ligu

                  1. Divízia najmladší žiaci – 4. kolo – Lietavská Lúčka

6.5.           Baráž o 3. ligu

6.-7.5.      M-SR jednotlivcov dorastu

8.5.           M-SR družstiev ml. žiactva

13.5.         Baráž o 4. ligu

13.-14.5.  M-SR jednotlivcov staršieho žiactva

20.-21.5.   M-SR jednotlivcov mladšieho žiactva

17.-18.6.   M-SR jednotlivcov najmladšieho žiactva