Športový kalendár

 

Športový   kalendár 2016-2017      

 

 

17.9.     SPM NŽ     Valaliky

18.9.     Krajská konferencia     Ružomberok

23.9.     4. liga Západ muži  1. Kolo

24.9.     SPM  MŽ    Košice

30.9.     4. liga muži Západ 2. kolo, Východ 1.kolo

1.10.     2. liga muži 1.kolo dvojičiek, 3. liga muži 1. kolo dvojičiek

7.10.     4. liga muži Západ 3. kolo, Východ 2. kolo

8.10.      SPM dorast    Valaliky

9.10.      3. liga muži – 1.dvojkolo

14.10.   4. liga muži Západ  4. kolo, Východ 3. kolo

15.10.    2. liga muži – 1. dvojkolo

16.10.    1. Divízia dorastenci – 1. kolo

21.10.   4. liga muži Západ  5. kolo, Východ 4. kolo

22.10.    3. liga muži – 2. dvojkolo

23.10.    1. Divízia starší žiaci – 1. kolo – Oravská Lesná

28.10.    4. liga muži Západ  6. kolo, Východ 5. kolo

29.-31.10.   Slovak Junior Cadet Open

30.10.     1. Divízia mladší žiaci – 1. kolo - Čadca

4.11.      4. liga muži Západ 7. kolo, Východ 6. kolo

5.11.       2. liga muži – 2.dvojkolo

                3. liga muži – 3. dvojkolo

                SPM NŽ    Malacky

11.11.    4. liga muži Západ 8. kolo, Východ 7. kolo

12.11.     2. liga muži – 3.dvojkolo

13.11.     1. Divízia dorastenci – 2. kolo

18.11.     4. liga muži Západ 9. kolo, Východ 8. kolo

19.11.      SPM SŽ    Valaliky

20.11.      SPM 21    Valaliky

                 1. Divízia namladší žiaci – 1. kolo – Kysucké Nové Mesto

25.11.     4. liga muži Západ 10.kolo, Východ 9. kolo

26.11.      2. liga muži – 4.dvojkolo

2.12.        4. liga muži Západ 11. kolo, Východ 10.kolo

3.12.         SPM dorast   Malacky

4.12.        3. liga muži – 4. dvojkolo

                 1. Divízia mladší žiaci – 2. kolo - Ružomberok

9.12.        4. liga muži Západ  12. kolo, Východ 11. kolo

10.12.      2. liga muži – 5.dvojkolo

11.12.      1. Divízia starší žiaci – 2. kolo - Ružomberok

16.12.      4. liga muži Západ 13.kolo

17.12.      3. liga muži – 5. dvojkolo

                 SPM MŽ  Bratislava

 

 

VESELÉ   VIANOCE    A     ŠŤASTNÝ    NOVÝ   ROK   !

 

 

13.1.        4. liga muži Západ 14.kolo, Východ 12.kolo

14.1.        2. liga muži – 2. kolo dvojičiek

                 3. liga muži  - 2. kolo dvojičiek

15.1.         SPM dorast    Čadca, Moravský Svätý Ján

20.1.        4. liga muži Západ 15.kolo, Východ 13.kolo

21.1.         SPM SŽ  Lok. Košice

22.1.        1. Divízia starší žiaci – 3. kolo – Medokýš Martin

27.1.        4. liga muži Západ 16.kolo, Východ 14.kolo

28.1.        2. liga muži – 6. Dvojkolo

29.1.        1. Divízia najmladší žiaci – 2. kolo - Vrútky

3.2.           4. liga muži Západ 17.kolo, Východ 15.kolo

4.2.           MK – jednotlivcov mužov – Ružomberok

5.2.           1. Divízia mladší žiaci – 3. kolo - Vrútky

10.2.         4. liga muži Západ 18.kolo, Východ 16. kolo

11.2.        3. liga muži – 6. dvojkolo

                 SPM NŽ  Vrútky, Majcichov

12.2.        1. Divízia starší žiaci – 4. kolo - Čadca

17.2.        4. liga muži západ 19.kolo, Východ 17. kolo

18.2.        2. liga muži – 7. dvojkolo

19.2.        SPM MŽ    Čadca, Považská Bystrica

                 1. Divízia dorastenci – 3. kolo

24.2.        4. liga muži Západ 20.kolo, Východ 18.kolo

26.2.        SPM 21   Bratislava

                 1. divízia najmladší žiaci – 3. kolo - Čadca

3.3.          4. liga muži Západ 21.kolo, Východ 19.kolo

4.3.          3. liga muži – 7. dvojkolo

5.3.          2. liga muži – 8. dvojkolo

3.-5.3.      M-SR jednotlivcov mužov a žien

5.3.          MK jednotlivcov mladšieho žiactva - Ružomberok

10.3.        4. liga muži Západ 22. kolo, Východ 20.kolo

11.3.        3. liga muži – 8. dvojkolo

12.3.        1. Divízia dorastenci – 4. kolo

17.3.        4. liga muži Západ 23.kolo, Východ 21. kolo

18.3.        2. liga muži – 9. dvojkolo

19.3.         MK jednotlivcov staršieho žiactva – Medokýš Martin

24.3.         4. liga muži Západ 24. kolo, Východ 22.kolo

25.3.         SPM dorast  Stará Ľubovňa, Svidník

26.3.         3. liga muži – 9. dvojkolo

                  1. Divízia mladší žiaci – 4. kolo - Čadca

31.3.         4. liga muži Západ – 25. kolo

1.4.           SPM SŽ      Vrútky, Pezinok

2.4.           SPM 21       Bratislava

                 MK jednotlivcov najmladšieho žiactva - Vrútky

8.4.           2. liga muži – 10. dvojkolo

9.4.           Kvalifikácia družstiev ml. žiactva medzi krajmi BB a ZA

21.4.         4. liga muži Západ – 26. kolo

22.4.         3. liga muži – 10. Dvojkolo

                  SPM MŽ   Považská Bystrica, Žiar

                  Baráž o 1. Ligu

23.4.         Kvalifikácia družstiev st. žiactva medzi krajmi BB a ZA

29.4.         SPM NŽ    Humenné, Moravský Svätý Ján

                  MK jednotlivcov dorastu - Námestovo

30.4.         M-SR družstiev st. žiactva

                  Baráž o 2. ligu

                  1. Divízia najmladší žiaci – 4. kolo – Lietavská Lúčka

6.5.           Baráž o 3. ligu

6.-7.5.      M-SR jednotlivcov dorastu

8.5.           M-SR družstiev ml. žiactva

13.5.         Baráž o 4. ligu

13.-14.5.  M-SR jednotlivcov staršieho žiactva

20.-21.5.   M-SR jednotlivcov mladšieho žiactva

17.-18.6.   M-SR jednotlivcov najmladšieho žiactva

 

 

 

 

 

 

 

 

Športový   kalendár 2015-2016      

 

25.9.     4. liga muži  1. kolo

26.9.     SPM  dorast                    Valaliky

27.9.     SPM 21                            Valaliky

2.10.     4. liga muži   2. kolo

3.10.     2. liga muži – 1. kolo dvojičiek

9.10.      4. liga muži  3. kolo

10.10.   SPM najml. žiactvo         Vranov , Topoľčany

               3. liga muži – 1. kolo dvojičiek

11.10.    1. Divízia starší žiaci  - l. turnaj Ružomberok

16.10.    4. liga muži  4. kolo

17.10.    2. liga muži – 1. Dvojkolo

18.10.    1. Divízia dorastenci – 1. kolo

23.10.    4. liga muži  5. kolo

24.10.    3. liga muži – 1. dvojkolo

25.10.   SPM ml. žiactvo              Čadca, Ružomberok

31.10.    2. liga muži – 2. dvojkolo

6.11.      4. liga muži  6. kolo

7.11.      3. liga muži – 2. Dvojkolo

7.11.     SPM Najml. žiactvo  -  VALALIKY

8.11.      1. Divízia mladší žiaci – 1. Turnaj - Vrútky

13.11.    4. liga muži  7. kolo

14.11.    2. liga muži – 3. Dvojkolo

15.11.    1. Divízia starší žiaci – 2. Turnaj - Vrútky

20.11.    4. liga muži  8. kolo

21.11.   SPM ml. žiactvo               Košice-Čaňa

              3. liga muži – 3. Dvojkolo

22.11.    1. Divízia dorastenci – 2. kolo

27.11.    4. liga muži  9. kolo

28.11.    2. liga muži – 4. Dvojkolo

29.11.    1. Divízia dorastenci – 3. kolo

4.12.      4. liga muži   10.kolo

5.12.     SPM st. žiactvo                SSTZ Bratislava

6.12.     SPM 21                             SSTZ Bratislava

              1. Divízia najmladší žiaci – 1. Turnaj - Čadca

11.12.   4. liga muži 11. kolo

12.12.   2. liga muži – 5. dvojkolo

13.12.   3. liga muži – 4. dvojkolo

19.12.   SPM dorastu                   SSTZ Bratislava

              1. divízia najmladší žiaci – 2. Turnaj - Vrútky

20.12.   3. liga muži – 5. dvojkolo

            VESELÉ VIANOCE A  ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK

8.1.        4. liga muži – 12. kolo

10.1.      2. liga muži – 2. kolo dvojičiek

               1. Divízia mladší žiaci – 2. Turnaj - Čadca

15.1.      4. liga muži – 13. kolo

16.1.      3. liga muži – 2. kolo dvojičiek

17.1.      1. Divízia starší žiaci – 3. Turnaj - Námestovo

22.1.      4. liga muži – 14. Kolo

23.1.      SPM staršie žiactvo   Vrútky, Topoľčany

24.1.      2. liga muži – 6. dvojkolo

29.1.      4. liga muži – 15. kolo

30.1.      SPM dorastu       SSTZ Bratislava

31.1.      SPM 21                SSTZ Bratislava

               3. liga muži – 6. dvojkolo

5.2.         4. liga muži – 16. kolo

6.2.         2. liga muži – 7. Dvojkolo

7.2.        1. Divízia mladší žiaci – 3. Turnaj – Medokýš Martin

12.2.      4. liga muži – 17. kolo

13.2.      SPM najml. žiactva    Čadca, Moravský Svätý Ján

              3. liga muži – 7. Dvojkolo

14.2.      MK mužov a žien  - Ružomberok

19.2.      4. liga muži – 18. kolo

20.2.      2. liga muži – 8. Dvojkolo

21.2.      1 Divízia starší žiaci – 4. Turnaj - Čadca

26.2.      4. liga muži – 19. kolo

27.2.      SPM ml. žiactva         Moravský Svätý Ján, Považská Bystrica

              3. liga muži – 8. Dvojkolo

28.2.     1. Divízia dorastenci – 4. kolo

4.3.        4. liga muži – 20. kolo

5.3.        2. liga muži – 9. Dvojkolo

6.3.        1. Divízia najmladší žiaci – 3. Turnaj - Čadca

11.3.     4. liga muži – 21. kolo

12.3.     3. liga muži – 9. Dvojkolo

13.3.     1. Divízia dorastenci – 5. kolo

18.3.     4. liga muži – 22. kolo

19.-20.3.    M-SR mužov a žien

19.3.     3. liga muži – 10. dvojkolo

20.3.     2. liga muži – 10. Dvojkolo

              1. Divízia mladší žiaci – 4. Turnaj – Čadca

2.4.        MK jednotlivcov staršieho žiactva - Námestovo

3.4.         SPM najml. žiactva       Moravský Svätý Ján, Majcichov

               Kvalifikácia družstiev st. žiactva medzi BB a ZA

9.4.          SPM st. žiactva           Valaliky

10.4.        SPM 21                       Ružomberok

                 Kvalifikácia družstiev ml. žiactva medzi BB a ZA

16.4.        MK jednotlivcov dorastu – Medokýš Martin

17.4.        M-SR družstiev st. žiactva

23.4.        SPM mladšieho žiactva           SSTZ Bratislava

24.4.       1. Divízia najmladší žiaci – 4. Turnaj – Tvrdošín

                Kvalifikácia družstiev dorastu medzi BB a ZA

30.4.        SPM dorastu          Stará Ľubovňa, Svidník

1.5.          M-SR družstiev mladšieho žiactva

7.-8.5.      M-SR jednotlivcov st. žiactva

14.-15.5.  M-SR jednotlivcov dorastu

15.5.         MK jednotlivcov mladšieho žiactva – Vrútky

22.5.         MK jednotlivcov najmladšieho žiactva - Čadca

27.-29.5.  GP Praha mládež

4.-5.6.       M-SR jednotlivcov ml. žiactva

12.6.         Kvalifikácia družstiev dorastu do extraligy

18.-19.6.   M-SR jednotlivcov najml. žiactva