1.divízia dorastencov

Sezóna 2022-2023

Prihlásené družstvá: T.Teplice B, K.N.Mesto B, Žilina, Vrútky, Ružomberok a Istebné

 

Vyžrebovanie : 

 

1. kolo : 2.10. o 10,00:

T. Teplice B – Vrútky  4:6

(Šuch 2, Jariabka 1,5, Krupa 0,5 - Mencel 3, Lacko 2, Koteleš 1)

Žilina  - K. N. Mesto  1:9

(Kačírek 1, Bačík 0, Hudák 0/2 - Kubík 3,5, Geleta 3, Grúň 2,5)

Istebné – Ružomberok  3:7

(Grobarčík 1, Mikula 1, Lofaj 1 - Dorník M 3,5, Piták 3,5, Dorník A 0)

 

2. kolo: 16.10. o 10,00:                               

T. Teplice B – K.N.Mesto B  0:10 

(Jariabka 0, Krupa 0, Šuch 0 - Kubík 3,5, Grúň 3,5, Geleta 3)                        

Vrútky – Žilina  3:7  

(Lacko 1,5, Mencel 1,5, Vrtílek 0 - Kačírek 3, Bačík 3, Vršanský 1)                                          

                        o 13,00:

T. Teplice B – Žilina  2:8

(Jariabka 1, Šuch 1, Krupa 0 - Kačírek 3,5, Bačík 3,5, Vršanský 1)    

Vrútky – K.N.Mesto B  1:9

(Mencel 1, Lacko 0, Vrtílek 0 - Kubík 3,5, Grúň 3,5, Geleta 2)

 

3. kolo: 13.11. o 10,00:                                                

Ružomberok – T.Teplice B  6:4

(Piták J. 3,5, Piták M. 2,5, Dorník A. 0 - Šuch 2, Krupa 1, Jariabka 1)                           

Istebné – Vrútky 5:5     

(Lofaj 2, Grobarčík 2, Mikula 1 - Mencel 2,5, Lacko 2,5, Malčák 0)                                     

                        o 13,00:

Ružomberok - Vrútky 4:6

(Piták J. 3,5, Piták M. 0,5, Dorník A. 0 - Mencel 2, Lacko 2, Malčák 1/0, Köteleš 1/1) 

Istebné - T.Teplice B  8:2

(Lofaj 3,5, Grobarčík 2,5, Mikula 2 - Šuch 2,Jariabka 0, Krupa 0)

 

4. kolo: 04.12. o 10,00:                              

Žilina – Ružomberok                                    

K.N.Mesto B – Istebné                                 

                         o 13,00:

Žilina – Istebné

K.N.Mesto B – Ružomberok

 

Odvety:   

5. kolo: 15.01.  o 10,00:    

Vrútky – T.Teplice B

K.N.Mesto – Žilina

Ružomberok – Istebné

 

6. kolo: 19.02.   o 10,00:  

K.N.Mesto B – T.Teplice B

Žilina – Vrútky

                          o 13,00:  

K.N.Mesto B – Vrútky

Žilina – T. Teplice B 

 

7. kolo: 05.03.    o 10,00:

T.Teplice B – Ružomberok

Vrútky - Istebné 

                            o 13,00:  

Vrútky – Ružomberok

T.Teplice B - Istebné 

 

8. kolo: 26.03.  o 10,00:

Ružomberok – Žilina

Istebné – K.N.Mesto B

                         o 13,00:  

Istebné – Žilina

Ružomberok – K.N.Mesto B   

 

Názov Skóre Body Umiestnenie
T.Teplice B 12:38 5 6
Istebné 16:14 6 5
Ružomberok  15:13 7 3-4
Žilina 16:14 7 3-4
Vrútky 16:29 10 1
K.N.Mesto B 28:2 9 2

 

 

 

 

Hrá sa v miestnostiach družstiev uvedených na prvom mieste vo vyžrebovaní.
Hrá sa v 3-členných družstvách na 10 zápasov.
Zápisy odosielať na adresu Michala Mikušiaka, možno aj scanom na mail.
Družstvá T.Teplíc a K.N.Mesta odohrajú obe vzájomné stretnutia do 2.10.2022.
Odvetná časť súťaže bude zverejnená až po úplnom vydaní kalendára SSTZ.
Víťazné družstvo postupuje do baráže s víťazom kraja BB o postup do 4- člennej kvalifikácie
o postup do dorasteneckej ligy.
1. Divízia dorastenky:
Prihlásené družstvá: Vrútky , Sučany
Súťaž nemožno otvoriť, ale keďže víťaz nášho kraja má právo štartu v ďalších kvalifikáciách
/ tak ako dorastenci/ , obe družstvá sa stretnú až v druhej polovice súťažného ročníka.

Hrá sa v miestnostiach družstiev uvedených na prvom mieste vo vyžrebovaní.

Hrá sa v 3-členných družstvách na 10 zápasov.

Zápisy odosielať na adresu: michalmikusiakst@gmail.com, možné aj scanom na mail.

Družstvá T.Teplíc a K.N.Mesta odohrajú obe vzájomné stretnutia do 2.10.2022.

Odvetná časť súťaže bude zverejnená až po úplnom vydaní kalendára SSTZ.

Víťazné družstvo postupuje do baráže s víťazom kraja BB o postup do 4- člennej kvalifikácie o postup do dorasteneckej ligy.

 

Víťazné družstvo získa titul majstra kraja a postúpi do baráže s víťazom kraja BB, ktorá bude 28.5.2023. Víťaz tejto baráže postúpi do 4- člennej kvalifikácie o dve postupové do dorasteneckej Extraligy, ktorá bude 11.6.2023. Miesta budú určené dodatočne.