Športový kalendár

 

                   Krajský športový kalendár KSTZZA 2019/20

 

21.9.   SPM NŽ   Zvolen, Topoľčany

27.9.    4. Liga muži   1. Kolo

4.10.    4. Liga muži   2. kolo

5.10.    2. 3. Liga muži   1. Dvojkolo

             SPM MŽ     Vrútky, Ružomberok

11.10.  4. Liga muži  3. kolo

18.10.  4. Liga muži  4. kolo

19.10.   2. 3. Liga muži   1. Kolo dvojičiek

              SPM D  Čadca, Ružomberok

25.10.   4. Liga muži  5. Kolo

27.10.   BT BB+ZA  MŽ, D   Zvolen

2.11.     2. 3. Liga muži   2. dvojkolo

8.11.   4. Liga muži   6. kolo

9.11.    2. 3. Liga muži    3. Dvojkolo

             SPM NŽ   Záhorská Bystrica

15.11.  4. Liga muži  7. Kolo

17.11.  BT BB + ZA  NŽ, SŽ     Ružomberok

22.11.  4. Liga muži  8. Kolo

23.11.   2. 3. Liga muži  4. Dvojkolo

              SPM MŽ      Záhorská Bystrica

29.11.  4. Liga muži   9. Kolo

6.12.    4. Liga muži   10. Kolo

7.12.    2. 3. Liga muži  5. Dvojkolo

             SPM D   Bratislava, Majcichov

13.12.  4. Liga muži  11. Kolo

21.12.   SPM SŽ  Bratislava, Žiar

10.1.   4. Liga muži  12. Kolo

17.1.    4. Liga muži  13. Kolo

18.1.    2. 3. Liga muži   6. Dvojkolo

             SPM  MŽ   Valaliky

24.1.    4. Liga muži  14. Kolo

31.1.    4. Liga muži   15. Kolo

1.2.       2. 3. Liga muži  2. Kolo dvojičiek

             SPM D  Valaliky

7.2.      4. Liga muži   16. Kolo

9.2.      BT BB + ZA   NŽ, SŽ

14.2.    4. Liga muži    17. Kolo

15.2.     2. 3. Liga muži   7. Dvojkolo

              SPM NŽ   Bratislava , Humenné

21.2.     4. Liga muži   18. Dvojkolo

23.2.     SPM SŽ   Záhorská Bystrica

28.2.     4. Liga muži   19. Dvojkolo

28.-1.3  M-SR  mužov a žien a hráčov do 21 r.

29.2.     2. 3. Liga muži   8. Dvojkolo

6.3.       4. Liga muži   20. Kolo

13.3.     4. Liga muži   21. Kolo

14.3.      2. 3. Liga muži   9. Dvojkolo

               SPM NŽ    Valaliky

20.3.     4. Liga muži  22. Kolo

22.3.     BT BB+ZA  MŽ, D

28.3.     2. 3. Liga muži   10. Dvojkolo

              SPM D  Spoje Bratislava

5.4.   MK NŽ jednotlivcov    Vrútky

          Kvalifikácia družstiev SŽ medzi BB a ZA o postup na M-SR

18.4.  SPM MŽ  Bratislava, Považská Bystrica

19.4.  MK D jednotlivcov      Ružomberok

25.4.  SPM SŽ   Čadca, Svidník

26.4.  Kvalifikácia družstiev MŽ medzi BB a ZA o postup na M-SR

1.5.  M-SR družstiev SŽ

2-3.5.  M-SR jednotlivcov NŽ

3.5.   MK SŽ jednotlivcov    Čadca

8.5.   M-SR družstiev MŽ

9-10.5.  M-SR jednotlivcov D

10.5.  MK MŽ jednotlivcov   Ružomberok

23-24.5.  M-SR jednotlivcov MŽ

24.5.  Kvalifikácia družstiev D medzi BB a ZA o postup do kval. pre extraligu

7.6.    Kvalifikácia družstiev D o postup do extraligy

 

                                         Výbor KSTZZA