Krátke správy ŠTK

Krátke správy ŠTK v sezóne 2017/18

Schválené prestupy 2017/2018

 

 

Meno     Z klubu Do klubu
Jonák Juraj SPST Dolný Kubín OŠK Val.Dubová
Kucian Rastislav ŠK Demänová Stránske
Čutek Oliver Enrgodata Žilina Medokýš
Špila Marián Kys.N.Mesto Kys.Lieskovec
Cvenga Ľubomír Strečno Teplička
     
     

 

Schválené hosťovania 2017/18:

 

 

Meno     Z klubu Do klubu Platnosť do  
Matiašovský Miroslav Stránske Trnové Do 30.6.2018  
Mazúch Štefan Medokýš Bytča Do 30.6.2019  
         
       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krátke správy ŠTK v sezóne 2016/17

 

Schválené prestupy 2016/2017 :

Meno     Z klubu Do klubu
Peter Farský TJ Novoť MSTK Tvrdošín
Juraj Teplanský MSTK Tvrdošín TJ Oravská Lesná
Marián Tholt ŠKST Ružomberok OŠK Valaská Dubová
Michael Pavlík STO Trnové TJ STO Višňové
Rastislav Pavlík STO Trnové TJ STO Višňové
Varoš Patrik     MŠK K.N.Mesto STK Radoľa
Makúch Damián Krušetnica  Oravan Námestovo
Faťara Juraj MSK Čadca Slávia Zákopčie
Paľa Roman STO Krivá ŠK Dlhá
Leštinský Lukáš STO Krivá ŠK Dlhá
Krížik Miroslav STO Krivá ŠK Dlhá
Džubek Lukáš STO Krivá ŠK Dlhá
Tutura Marek TJ D.Kubín OŠK Bziny
Kozák Jozef SPST D.Kubín  OŠK Bziny
Uhrík Robert MSTK N.Dubnica OŠK Bziny
Babušík Dušan MŠSK Čadca Slávia Zákopčie
Meluš Ladislav Prievidza TJ Dolný kubín
Matejička Michal Tepl. Žilina STO Trnové
     

 

Schválené hosťovania:

 

Meno     Z klubu Do klubu Platnosť do  
Zdenko Drbiak MSTK Tvrdošín STO TJ Nižná 30.6.2017  
Mikuláš Ševec MŠK K.N.Mesto TJ Or.Lesná 30.6.2017  
Jozef Klak TJ STO Višňové Medokýš MT 30.6.2018  
Milan Staš STO Krivá MSTK Tvrdošín 30.6.2017  
Tomáš Staš STO Krivá MSTK Tvrdošín 30.6.2017  
Milan Jurkovič ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2017  
Viktor Kováčik ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2017  
Marián Procházka ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2017  
Branislav Šnauko ŠKST RBK Černová 30.6.2017  
Štefan Hatala Hrboltová Černová 30.6.2017  
Ľudovít Valárik MSK Čadca Slávia Zákopčie 30.6.2017  
Peter Šimalčík MSTK Tvrdošín Suchá Hora-Hladovka 30.6.20217  
Alexander Nagy STO Višňové STO Stránske 30.6.2017  
Juraj Jonák SPST D.Kubín OŠK Valaská Dubová 30.6.2017  
Pečalka Nateniel (2006) STK Radoľa MŠK K.N.Mesto 30.6.2017  
Jantulík Samuel(2004) MŠK K.N.Mesto STK Radoľa 30.6.2017  
Fanizzi Enrico (2005) MŠK K.N.Mesto STK Radoľa 30.6.2017  
Špiriak Dominik (2005) MŠK K.N.Mesto STK Radoľa 30.6.2017  
Oriešek Ján Medokýš MSTK Martin 30.6.2017  
Lacko Tibor Černová MSTK Martin 30.6.2017  
Šimalčík Peter Tvrdošín ŠK Suchá Hora 30.6.2017  
Kľučiarik Roman Valča STO Trnové 30.6.2017  
         

Zrušenie hosťovania

Dominik Kováč  koniec hosťovania v ŠKST Ružomberok - od 1.9.2016 je hráčom Vitalit L.Hrádok

 

Prevod súťažných tried pred sezónou 2016-2017  =  schválené prevody

 3.liga  -   právo štartu z  SPST Dolný Kubín prechádza na OŠK BZINY  

2.liga  -  právo štartu z STK Sokol Stránske prechádza na TJ Oravská Lesná

2.liga  -  právo štartu z ŠKST Ružomberok prechádza na klub STO TJ Nižná

3.liga právo štartu  z TJ Oravská Lesná prechádza na STK Sokol Stránske

3.liga - právo štartu z STK SOkol Stránske prechádza na klub STK Radoľa

4.liga - západ   -  právo štartu z STK Radoľa prechádza na STK Sokol Stránske

4.liga východ  -  právo štartu z STO Krivá prechádza na ŠK Dlhá nad Oravou.

4.liga západ  -  právo štartu z STK Radoľa prechádza na klub MSK Čadca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krátke správy ŠTK v sezóne 2015/16

 

Rozhodnutie ŠTK KSTZ ZA k  prípadu počas stretnutia 4.ligy  východ  

Černová - Valaská Dubová

 

 

 

Tabuľka používaných druhov loptičiek v jednotlivých kluboch v súťažiach KSTZ ZA

 

Schválené prestupy :

Meno     Z klubu Do klubu
Marek Polerecký Lok. Vrútky STO Kláštor p/Znievom
Michael Pavlík TJ Višňové STO Trnové
Peter Svrček MŠK K.N.Mesto   MSK Čadca
Milan Vicáň     Or.Poruba SPST Dolný Kubín
Miroslav Zboroň Novoť Tvrdošín
Matej Majchrák  Novoť Oravan Námestovo
Miroslav Mažári ŠK Demänová  TJ Iľanovo
Igor Bohovič  MŠK K.N.Mesto  TJ Oravská Lesná
Nicholas Bucas  TJ Medokýš MT MSTK Martin
Gregor Fatul TJ Medokýš MT MSTK Martin
Ján Olšav Lipt.Hrádok MŠK VST Vranov n/T

 

Schválené hosťovania:

 

Meno     Z klubu Do klubu Platnosť do  
         
Jozef Pišoja TJ Dolný Kubín OŠK Valaská Dubová  30.6.2016  
Juraj Faťara MSK Čadca Slávia Zákopčie 30.6.2016  
Jozef Klak     STO Višňové Medokýš Martin 30.6.2016  
Ľudovít Valárik MSK Čadca Slávia Zákopčie 30.6.2016  
Ján Kupčík ŠKST Ružomberok  SPST Dolný Kubín 30.6.2016  
Jakub Žákovský TJ Máj Černová SPST Dolný Kubín 30.6.2016  
Marian Prochazka ŠKST Ružomberok Vitalit L.Hrádok      30.6.2016      
Viktor Kováčik ŠKST Ružomberok  Vitalit L.Hrádok 30.6.2016  
Jozef Kajúch STC L.Sliače Vitalit L.Hrádok 30.6.2016  
Peter Farský Novoť Tvrdošín 30.6.2016  
Zdenko Drbiak Tvrdošín Nižná 30.6.2016
Jozef Žitňák Rabča SPST Dolný Kubín 30.6.2016
Michal Matejička TJ Teplareň Žilina  STO Trnové 30.6.2016
Ján Repôň OŠK Lokca Krušetnica 30.6.2016
Michal Agnet ŠK Záv.Poruba  TJ Iľanovo 30.6.2016
Braňo Šnauko ŠKST Ružomberok TJ Máj Černová 30.6.2016
Štefan Hatala Hrboltová  TJ Máj Černová 30.6.2016
Maroš Ferneza Rabča Nižná 30.6.2016
Michal Bandík Rabča Nižná 30.6.2016
Tibor Lacko Máj Černová MSTK Martin 30.6.2016
Martin Blaho Turiec MSTK Martin 30.6.2017
Marian Špila Kys. Nové Mesto     Kysucý Lieskovec 30.6.2017
Jaroslav Cagáň STO Valča TJ Dol. Kubín 30.6.2016
Filip Vilga Biely potok STO Valča 30.6.2017
       

 

Prevod súťažných tried pred sezónou 2015-2016

 3.liga  -   právo štartu z TJ STO Višňové  prechádza na TJ STO Slávia Zákopčie 

 4.liga západ   -   právo štartu z TJ STO Slávia Zákopčie  prechádza na  TJ STO Višňové  

2.liga  -  právo štartu z MSTK Krupina prechádza na MŠK Žiar n/Hronom

4.liga východ  -  právo štartu z ŠKST Ružomberok "D" prechádza na TJ Dolný Kubín

 

 

 

 

 

- - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -- - - - - - - - - - - - -

 

Krátke správy ŠTK v sezóne 2014/15

Schválené prestupy :

Meno     Z klubu Do klubu
Mazúch Štefan Energodata Žilina Medokýš Martin
Gabarík Marián    STO Krivá MSTK Tvrdošín
Flak Ján     Valča     OŠK Klin
Valúch Robert ml. Kys.N.Mesto Stránske

 

Schválené hosťovania:

 

Meno     Z klubu Do klubu Platnosť do  
Čutek Oliver Energodata Žilina Medokýš Martin 30.6.2017  
Kajúch Jozef STC Lipt. Sliače ŠK Vitalit Lipt. Hrádok  30.6.2015  
Zboroň Miroslav Novoť Tvrdošín 30.6.2015  
Zboroň David Krušetnica  Tvrdošín 30.6.2015  
Kupčík Ján ŠKST Ružomberok SPST D.Kubín 30.6.2015  
Drbiak Zdenko Tvrdošín Nižná 30.6.2015  
Repôň Ján Lokca Krušetnica 30.6.2016  
Burdel Anton Krušetnica  Or.Lesná 30.6.2016  
Bohovič Igor Kys.N.Mesto Or.Lesná 30.6.2015  
Šnauko Brano     ŠKST Ružomberok Máj Černová 30.6.2015  
Caňo Michal Kys.N.Mesto Stránske 30.6.2015  
Farský Peter Novoť Tvrdošín 30.6.2015  
Žitňák Jozef Rabča Stránske 30.6.2015  
Števík Milan St.Bystrica Čadca 30.6.2015  
Majchrák Matej Novoť Námestovo 30.6.2015  
Ferneza Maroš Rabča Nižná 30.6.2015  
Janidžár Jaro     MSTK Tvrdošín Námestovo 30.6.2015  
Marčiš Roland STO Valča STO Trnové 30.6.2015  
Valárik Ľudovít Čadca Zákopčie 30.6.2015  
Kováčik Viktor ŠKST Ružomberok Lipt. Hrádok 30.6.2015  
Vicáň Milan Or.Poruba SPST Dolný Kubín 30.6.2015  
         

 

 

Prevod súťažných tried pred sezónou 2014-2015

 2.liga  -   právo štartu z RIALL B.BYSTRICA  prechádza na STK STRÁNSKE 

 2.liga  -   právo štartu z Lučenec B prechádza na ŠK  Žarnovica 

3.liga  -  právo štartu z Novoť prechádza na Oravan Námestovo

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Krátke správy ŠTK v sezóne 2013/14

Prestupy a hosťovania  pred sezónou 2013-2014

 

Schválené prestupy:

Dušan Štípala z MSTK Martin  do STO OU  Kláštor pod Znievom

Ľubomír Hajas  z  STK Turiec  do  Lokomotíva Vrútky

Ján Stráňay z  STO Valča do MSTK VTJ Martin

Roman Belopotočan st. z Námestovo  do Tvrdošín 

Roman Belopotočan ml. z Námestovo  do Tvrdošín 

David  Belopotočan  z Námestovo  do Tvrdošín 

Radoslav Škulec  z STO Valča do STK Radoľa

Denisa Lenčová z ŠKST Ružomberok   do SPST Dolný Kubín

Rastislav Kysucký z Strečno do Žilina

Michal Zachar  z  Žilina  do K.Nové Mesto

 

Schválené hosťovania:

Roland Marčiš     Hosťovanie od 13.1.2014 do 30.6.2014    z   Valča     do Radoľa

Ľudovít Valárik     hosťovanie  od 15.1.2014 do 30.6.2014  z Čadca do Zákopčie

 

Meno z klubu do klubu Platnosť do 
Marek Polerecký Neografia Lok.Vrútky 30.6.2014
Igor Bohovič Kys.Nové Mesto Oravská Lesná 30.6.2014
Martin Blaho Turiec  MSTK Martin 30.6.2014
Kat.Belopotočanová Breza Tvrdošín 30.6.2015
Jozef Klak Višňové Medokýš Martin 30.6.2014
Juraj Teplanský Tvrdošín Oravská Lesná 30.6.2016
Zdenko Drbiak Tvrdošín Nižná 30.6.2014
Miroslav Jaššo Hruštín Novoť 30.6.2014
Anton Burdeľ Krušetnica Oravská Lesná 30.6.2014
Damián Makúch Krušetnica Námestovo 30.6.2016
Igor Ševec  Radoľa Kys.Nové Mesto 30.6.2014
Michal Zezula Ružomberok Lipt.Sliače 30.6.2014
Jozef Žitňák Rabča Tvrdošín 30.6.2014
Michal Caňo Kys.N.Mesto Stránske 30.6.2014
Oliver Čutek ml. Žilina Medokýš 30.6.2014
Pančík Vladimír       Ružomberok Černová 30.6.2014
Šnauko Branislav Ružomberok Černová 30.6.2014

 

Prevod súťažných tried pred sezónou 2013-2014

Do 4.ligy východ  ŠK Dlhá n/Oravou za OŠK Lokca

Do 3.ligy Medokýš Martin A  za Centrum Žilina C

Do 2.ligy MSTK VTJ Martin za Magnezit Revúca Tisovec

Do 4.ligy západ MSTK VTJ Martin C  za  STK Turiec

Do 4.ligy východ MSTK Tvrdošín C  za ŠKST Ružomberok E

 

 

 

 

 

 

 

 

Krátke správy ŠTK v sezóne 2012/13

 

Úprava losovania 2.ligy


 Rozhodnutie ŠTK KSTZ Zilina

Kedze Ruzomberok C poriada M SR telesne postihnutych v termine, ked mal hrat doma zapasy 2.ligy, doslo k uprave casov a poradia doma vonku v kolach 2.a3. a 14.a15.

Novy spravny rozpis je :
2.kolo
10.00 Vrutky-Ruzomberok C
10.00 Valca-Bytca
3.kolo
17.00 Ruzomberok C – Bytca
15.00 Vrutky-Valca

V odvetách sa toto poradie vymení, resp. bolo uz vymenené
aj na www.pinec.info
 

 

Prestupy a hosťovania  pred sezónou 2012-2013

Schválené prestupy:

Viktor Kubáň z Malatiná do ŠKST Ružomberok

Milan Sumka      z Belá     do TZO Bytča

Ľubomír Hauer     z RAJEC  do   Lokomotíva Vrútky

Karolčík Jaroslav  z STK TURIEC  do  ŠK-ST Lipt.Mikuláš

 

 

Schválené hosťovania:

 

Peter Kočkin  z  Lok.Košice      do STO Valča                    do 30.6.2013

Jaroslav Kačník  z ŠKST Rbk  do  Or.Poruba                    do 30.6.2014

Denisa Lenčová z ŠKST Rbk  do  SPST Dolný Kubín        do 30.6.2013

Jakub Žákovský  z Černová do  Kys.N.Mesto                     do 30.6.2013

Maroš Ferneza  z Rabča  do  STO Nižná                            do 30.6.2013

Branislav Šnauko  z ŠKST Ružomberok do Černová          do 30.6.2013

Jozef Bendík   z  ŠKST Ružomberok  do Černová              do 30.6.2013

Michal Murín  z MSTK Tvrdošín do STK  Mútne                do 30.6.2013

Anton Burdeľ  z Krušetnica do TJ Oravská Lesná              do 30.6.2013

Robert Šamaj     z  MSK Čadca  do  Zákopčie                     do 30.6.2013

Juraj Teplanský    z Tvrdošín    do Oravská Lesná              do 30.6.2013
Zdeno Drbiak    z Tvrdošín    do    Nižná                            do 30.6.2013
Marián Gabarík    z Krivá    do  Tvrdošín                            do 30.6.2014
Peter Brath    z Žilina-Martinská    do Vrútky                     do 30.6.2015
Róbert Brath    z Žilina-Martinská    do Vrútky                   do 30.6.2015
Michal Zezula    z ŠKST Ružomb.    Do Lipt. Sliače             do 30.6.2013
Jozef Žitňák    z Rabča    do Tvrdošín                               do 30.6.2013

Pavol Hartel  z St. Bystrica  do  STK Stránske                   do 30.6.2013

Marek Polerecký   z Neografia Martin     do STK Turiec   do 30.6.2013

Radoslav Škulec      z  Valča    do  STK Radoľa                  do 30.6.2013

 

Zamietnuté prestupy - evidované:

Michal Snovák  z TJ Dolný Kubín   do  OŠK Bziny

 

 

Prevod súťažných tried pred sezónou 2012-2013

Do 2.ligy  ŠKST Ružomberok  namiesto MSTK Martin

 Do 2.ligy  STO Nižná  namiesto  Oravan Rabča

 

Do 4.ligy západ  STK Sokol Stránske B nemiesto  TJ STO Višňové B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krátke správy ŠTK v sezóne 2011/12

- Schválený prestup:

k 1.1.2012

Oliver Škopec z TJ STO Nižná do Oravan Námestovo

 

z roka 2011

David Zboroň  z  TJ Oravská Lesná  do Tatran Krušetnica

Peter Vaverka ml. z Medokýš Martin do STO Valča

Radovan Bugan z TJ Dolný Kubín do SPST Dolný Kubín

Vladimír Vronský  z Medokýš Martin  do  Neografia Martin

Ján Stráňay   z Medokýš Martin   do STO Valča.

Anton Ančic z Sučany do STK Turiec

Martin Blaho z Energodata Žilina do STK Turiec

Ľubomír Hajas z Sučany do STK Turiec

Róbert Valúch ml. z Energodata Žilina do MŠK Kys.N.Mesto

 

- Schválené hosťovania:

Rok 2012

Pavol Hartel  zo Stará Bystrica  do  Stránske do 30.6.2012

Daniel Cvečko z  MSTK Martin  do STO Valča  do 30.6.2012: 

 

Rok 2011

Juraj Teplanský z Tvrdošín do TJ Oravská Lesná do 30.6.2012

Jozef Bendik z ŠKST Ružomberok do TJ Máj Černová do 30.6.2012

Branislav Šnauko z ŠKST Ružomberok do TJ Máj Černová do 30.6.2012

Pavol Karlík zrušené hosťovanie v Liskovej (vracia sa do TJ Dolný Kubín)

Ľubomír Rapán z Energodata Žilina do STK Radoľa do 30.6.2015

Milan Števík  z Stará Bystrica  do MSK Čadca   do 30.6.2012

Jaroslav Kačník  z ŠKST Ružomberok   do   Aplisoft  Malatiná

Peter Horvát  z Centrum Žilina     do TJ STO Višňové

Miroslav Bednár st. z TJ STO Nižná do Oravan Rabča do 30.6.2012

Anton Burdeľ z Tatran Krušetnica do TJ Oravská Lesná do 30.6.2012

Milan Sumka z oddielu Benice do oddielu TZO Bytča do 30.6.2012

 

 

- Schválený prevod súťažnej triedy: 

do 3.ligy Kysucký Lieskovec, do 4. ligy-západ Centrum Žilina D

do 3.ligy Lipt.Sliače, za  Ceresit Čadca C

do 4.ligy západ Čadca C  za Čadca D

do 4.ligy východ ŠKST Ružomberok D za Lipt.Sliače

do 4.ligy východ STO Krivá A do 5.ligy OrSTZ OŠK Bziny A

do 4.ligy západ STK Stránske B  za Starú Bystricu

 

 

 

STO Krivá