Krátke správy ŠTK

 

Krátke správy ŠTK v sezóne 2018/19

Prevod súťažných tried pred sezónou 2018-2019  =  schválené prevody

 

 

Schválené hosťovania 2018/2019

Stráňay Ján  - Valča – Kláštor pod Znievom  - do 30.6.2019

Klak Jozef - TJ STO Višňové - TJ Medokýš Martin,  do 30.06.2020

Milan Jurkovič - ŠKST Ružomberok - ŠK Vitalit Lipt. Hrádok, do 30.06.2019

 

Schválené prestupy 2018/19:

Kultan Ján -  Stará Bystrica  - Radoľa

Kuriak Roman - KNM - Radoľa

Kľučiarik Roman z klubu STO Valča do klubu STO Trnové

Matiašovský Miroslav z klubu STK Sokol Stránske do klubu STO Trnové

Ján Toman z klubu TJ Iľanovo do klubu TJ Družstevník Východná

Miroslav Moravčík z klubu TJ Tatran Hybe do klubu TJ Družstevník Východná

Jozef Kozák z klubu OŠK Bziny do klubu TJ Dolný Kubín

Ševec Igor - Radoľa - KNM  

Pečalka Nataniel - Radoľa - KNM  

Palaštyová Nikola - Radoľa - KNM  

Fojtík Matúš - Radoľa - KNM  

 

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

Krátke správy ŠTK v sezóne 2017/18

Prevod súťažných tried pred sezónou 2017-2018  =  schválené prevody

 

Klub ŠKST Ružomberok previedol právo štartu v 2.lige mužov KSTZ ZA na klub TJ STO Nižná

Klub ŠK Bobrovec previedol právo štartu vo 4.lige východ muži na klub TJ Družstevník Východná

 

Schválené prestupy 2017/2018

 

Meno     Z klubu Do klubu
Jonák Juraj SPST Dolný Kubín OŠK Val.Dubová
Kucian Rastislav ŠK Demänová Stránske
Čutek Oliver Enrgodata Žilina Medokýš
Špila Marián Kys.N.Mesto Kys.Lieskovec
Cvenga Ľubomír Strečno Teplička
Cabadaj Jaroslav Vrútky MSTK Martin
Humený Mário Ľubeľa ŠK-ST Lipt. Mikuláš
Sokol Martin Partiz.Lupča STO Likavka
VALÁRIK TIBOR MSK Čadca TJ Slávia Zákopčie
Kupka Anton MSK Čadca TJ Slávia Zákopčie
VALÁRIK Ľudovít MSK Čadca TJ Slávia Zákopčie
Šľachta Milan Bešeňová STO Part.Ľupča
Hauer Ľubomír STO Rosina STO Trnové
Marián Procházka ŠKST RBK Lipt.Hrádok
     

 

 

Schválené hosťovania 2017/18:

 

 

Meno     Z klubu Do klubu Platnosť do  
Matiašovský Miroslav Stránske Trnové Do 30.6.2018  
Mazúch Štefan Medokýš Bytča Do 30.6.2019  
SCHOBER ALEXANDER ŠK DEMäNOVá TJ Iľanovo Do 30.6.2018  
Jozef Klak TJ STO Višňové Medokýš Do 30.6.2020
Milan Jurkovič ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2018  
Viktor Kováčik ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2018  
Jaroslav Cabaj Kotešová TZO Bytča 30.6.2020
Rapán Lubomír STK Radoľa STO Trnové 30.6.2018
Palaštyová Nikola STK Radoľa Kys.N.Mesto 30.6.2018
Fojtík Matúš STK Radoľa Kys.N.Mesto 30.6.2018
Pečalka Nataniel STK Radoľa Kys.N.Mesto 30.6.2018
Kapallová
Alžbeta Mária
STK Radoľa Kys.N.Mesto 30.6.2018
Nagy Alexander STO Višňové STK Stránske 30.6.2018
Kozák Jozef OŠK Bziny TJ Dolný Kubín 30.6.2018

 

  ŠNAUKO BRANISLAV z klubu ŠKST Ružomberok do klubu TJ MÁJ ČERNOVÁ do 30.06.2018 

  HATALA BERNARD z klubu ŠKST Ružomberok do klubu TJ MÁJ ČERNOVÁ do 30.06.2018 

  KOVALČÍK JÁN z klubu OŠK Liptovská Teplá do klubu TJ MÁJ ČERNOVÁ do 30.06.2018

 BLAHO Martin z klubu STK Turiec do klubu MSTK Martin do 30.06.2019 

 LACKO Tibor z klubu TJ Máj Černová do klubu MSTK Martin do 30.06.2018

Mikuláš Ševec, z MŠK Kys. N.Mesto  do klubu TJ Oravská Lesná do 30.6.2018

Matej Majchrák  z Oravan Námestovo do Tatran Krušetnica od 15.1.2018 do 30.6.2018

Pilarčík Jozef z ŠKST Ružomberok do TJ Družstevník Východná, od 15.1.2018 do 30.06.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krátke správy ŠTK v sezóne 2016/17

 

Schválené prestupy 2016/2017 :

Meno     Z klubu Do klubu
Peter Farský TJ Novoť MSTK Tvrdošín
Juraj Teplanský MSTK Tvrdošín TJ Oravská Lesná
Marián Tholt ŠKST Ružomberok OŠK Valaská Dubová
Michael Pavlík STO Trnové TJ STO Višňové
Rastislav Pavlík STO Trnové TJ STO Višňové
Varoš Patrik     MŠK K.N.Mesto STK Radoľa
Makúch Damián Krušetnica  Oravan Námestovo
Faťara Juraj MSK Čadca Slávia Zákopčie
Paľa Roman STO Krivá ŠK Dlhá
Leštinský Lukáš STO Krivá ŠK Dlhá
Krížik Miroslav STO Krivá ŠK Dlhá
Džubek Lukáš STO Krivá ŠK Dlhá
Tutura Marek TJ D.Kubín OŠK Bziny
Kozák Jozef SPST D.Kubín  OŠK Bziny
Uhrík Robert MSTK N.Dubnica OŠK Bziny
Babušík Dušan MŠSK Čadca Slávia Zákopčie
Meluš Ladislav Prievidza TJ Dolný kubín
Matejička Michal Tepl. Žilina STO Trnové
     

 

Schválené hosťovania:

 

Meno     Z klubu Do klubu Platnosť do  
Zdenko Drbiak MSTK Tvrdošín STO TJ Nižná 30.6.2017  
Mikuláš Ševec MŠK K.N.Mesto TJ Or.Lesná 30.6.2017  
Jozef Klak TJ STO Višňové Medokýš MT 30.6.2018  
Milan Staš STO Krivá MSTK Tvrdošín 30.6.2017  
Tomáš Staš STO Krivá MSTK Tvrdošín 30.6.2017  
Milan Jurkovič ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2017  
Viktor Kováčik ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2017  
Marián Procházka ŠKST RBK Lipt.Hrádok 30.6.2017  
Branislav Šnauko ŠKST RBK Černová 30.6.2017  
Štefan Hatala Hrboltová Černová 30.6.2017  
Ľudovít Valárik MSK Čadca Slávia Zákopčie 30.6.2017  
Peter Šimalčík MSTK Tvrdošín Suchá Hora-Hladovka 30.6.20217  
Alexander Nagy STO Višňové STO Stránske 30.6.2017  
Juraj Jonák SPST D.Kubín OŠK Valaská Dubová 30.6.2017  
Pečalka Nateniel (2006) STK Radoľa MŠK K.N.Mesto 30.6.2017  
Jantulík Samuel(2004) MŠK K.N.Mesto STK Radoľa 30.6.2017  
Fanizzi Enrico (2005) MŠK K.N.Mesto STK Radoľa 30.6.2017  
Špiriak Dominik (2005) MŠK K.N.Mesto STK Radoľa 30.6.2017  
Oriešek Ján Medokýš MSTK Martin 30.6.2017  
Lacko Tibor Černová MSTK Martin 30.6.2017  
Šimalčík Peter Tvrdošín ŠK Suchá Hora 30.6.2017  
Kľučiarik Roman Valča STO Trnové 30.6.2017  
         

Zrušenie hosťovania

Dominik Kováč  koniec hosťovania v ŠKST Ružomberok - od 1.9.2016 je hráčom Vitalit L.Hrádok

 

Prevod súťažných tried pred sezónou 2016-2017  =  schválené prevody

 3.liga  -   právo štartu z  SPST Dolný Kubín prechádza na OŠK BZINY  

2.liga  -  právo štartu z STK Sokol Stránske prechádza na TJ Oravská Lesná

2.liga  -  právo štartu z ŠKST Ružomberok prechádza na klub STO TJ Nižná

3.liga právo štartu  z TJ Oravská Lesná prechádza na STK Sokol Stránske

3.liga - právo štartu z STK SOkol Stránske prechádza na klub STK Radoľa

4.liga - západ   -  právo štartu z STK Radoľa prechádza na STK Sokol Stránske

4.liga východ  -  právo štartu z STO Krivá prechádza na ŠK Dlhá nad Oravou.

4.liga západ  -  právo štartu z STK Radoľa prechádza na klub MSK Čadca.